• Darmowa infolinia, zadzwoń do nas: +48 61 667 98 50 lub 784 954 541 w godz. 08:00 - 16.00
  • E-mail: biuro@maxibiuro.pl
Maxibiuro.pl
Maxibiuro.pl

Warto przeczytać

Ozdoby z filcu na Wielkanoc – 3 pomysły na prace DIY

Aktualności Szkoła 18 lutego 2021

Jeszcze do niedawna filc kojarzył nam się przede wszystkim z szarym i niezbyt atrakcyjnym wizualnie materiałem. Czasy te jednak mamy dawno za sobą, a filc przeszedł prawdziwą rewolucję. Dziś możemy bez problemu kupić filc w przeróżnych, zarówno intensywnych, jak i stonowanych kolorach. Daje to bardzo duże możliwości przy tworzeniu filcowych dekoracji wielkanocnych.

czytaj więcej

Wiosenne prace plastyczne dla przedszkoli

Aktualności Szkoła 10 lutego 2021

Dłuższe dni i większa ilość światła słonecznego sprawiają, że wiosną mamy zdecydowanie więcej energii. Dotyczy to również dzieci w wieku przedszkolnym, które po długiej zimie energia wręcz rozpiera. Warto więc przygotować dla przedszkolaków interesujące prace plastyczne, które zaangażują dzieci i dodatkowo pozwolą na rozwój umiejętności manualnych i wyobraźni. W związku z tym mamy dla Was dzisiaj pomysłów na wiosenne prace plastyczne dla przedszkoli. Zapraszamy do lektury.

czytaj więcej

Wszystko co należy wiedzieć o kalendarzach książkowych przez zakupem

Produkty Aktualności 7 października 2020

Pomimo, że tradycyjne kalendarze coraz częściej są zastępowane przez te elektroniczne, to nadal cieszą się ogromną popularnością i codziennie nam towarzyszą. Często wybieramy kalendarze książkowe, które znacznie wyróżniają się spośród pozostałych. Czym charakteryzują się kalendarze książkowe? Jakie mają zalety? Jakie ich zastosowania możemy wyróżnić? Jakie formaty istnieją na rynku papierniczym? Czy istnieją kalendarze książkowe dzienne lub tygodniowe? Na jakie dodatkowe akcesoria warto zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, dlatego też serdecznie zapraszamy do lektury wszystkich zainteresowanych czytelników.

czytaj więcej

Jakie rodzaje kalendarzy możemy wyróżnić? Zastosowania kalendarzy w biurze i domu

Produkty Aktualności 7 października 2020

Najbardziej rozpowszechniony kalendarz gregoriański został wprowadzony w 1582 roku i pomimo tego, że minęło od tego czasu już ponad 400 lat, nadal cieszy się ogromną popularnością. Z czasem zaczęto produkować różne formy kalendarzy, co spowodowało, że dziś wyróżnić można kilka ich rodzajów, które różnią się od siebie najczęściej zastosowaniem i sposobem budowy. Jakie kalendarze możemy spotkać na rynku papierniczym? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule, do przeczytania którego serdecznie zapraszamy zainteresowanych czytelników.

czytaj więcej

Jaki papier ksero kupić? Rodzaje i właściwości papieru

Produkty Aktualności 28 sierpnia 2020

W dzisiejszych czasach papier ksero jest bardzo powszechny i znaleźć go można w wielu sklepach. Ma bardzo szerokie zastosowanie, dodatkowo jest stosunkowo tani, a jego produkcja nie jest bardzo skomplikowanym procesem. Czym jest papier i jak dokładnie powstaje? Jakie zastosowanie może mieć papier? Jakie najważniejsze parametry możemy wyróżnić? Jaki papier ksero kupić? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

czytaj więcej

Home Office: Sprytne sposoby na lepsze wykorzystania dnia

Produkty Aktualności 28 lipca 2020

Kiedy planujesz swój dzień, intuicyjnie sięgasz po kalendarz lub telefon. Sugerujemy spróbować czegoś nowego - zacząć dzień z jedną karteczką samoprzylepną Post-it®.

czytaj więcej

Rozmiary i rodzaje kopert - wszystko co musisz wiedzieć 

Produkty Aktualności 19 maja 2020

Chociaż listów wysyłamy sobie coraz mniej, poczta polska nadal ma pełne ręce roboty, a teczki wypełnione kopertami. Nadajemy w nich zaproszenia ślubne, zaproszenia urodzinowe, kartki z życzeniami. Nadajemy do siebie przesyłki, kiedy nie możemy się spotkać, w nich znajdują się książki, dokumenty, zapomniane i zgubione przedmioty. W kopertach przychodzą do nas rachunki. Każda koperta wydaje się inna. Są koperty duże i małe... Co możemy jeszcze wiedzieć o kopertach?

czytaj więcej

Noworoczna promocja Leitz WOW. Kupuj produkty i odbieraj nagrody

Promocje Aktualności 24 stycznia 2020

Kup produkty Leitz WOW objęte promocją, zbieraj punkty i odbieraj nagrody!

czytaj więcej