• Darmowa infolinia, zadzwoń do nas: +48 61 667 98 50 lub 784 954 541 w godz. 08:00 - 16.00
  • E-mail: biuro@maxibiuro.pl
Maxibiuro.pl
Maxibiuro.pl

Warto przeczytać

Kartka imieninowa DIY – jak ją zrobić?

Aktualności Szkoła 24 czerwca 2021

Własnoręczne wykonanie kartki imieninowej czy urodzinowej to nie tylko świetny pomysł na zabawę z dzieckiem. Jeśli lubimy prace plastyczne, taką kartkę możemy wykonać również samodzielnie i podarować ją komuś bliskiemu przy specjalnej okazji. W dzisiejszym mini poradniku mamy dla Was kilka wskazówek na temat tego, jak zrobić kartkę imieninową DIY i co będzie nam do tego potrzebne. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej

Dekoracje na 18. urodziny – jak zrobić?

Aktualności Produkty 24 czerwca 2021

18. urodziny to symboliczny moment dla każdego młodego człowieka. Warto zadbać o to, aby również przyjęcie z okazji 18. urodzin zapadło na długo w pamięć. Niezależnie od tego, czy urządzamy 18. urodziny w domu, czy w lokalu, konieczna będzie odpowiednia oprawa wnętrza. Zobaczmy więc, jak zrobić dekoracje na 18. urodziny i czego nie może zabraknąć na takiej imprezie.

czytaj więcej

Jak zrobić dyplom dla ucznia?

Aktualności Szkoła 11 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego, konkurs recytatorski, olimpiada matematyczna czy szkolne zawody sportowe. To tylko kilka okazji, przy których spersonalizowany dyplom będzie wyrazem uznania i miłą niespodzianką dla ucznia. Jak zrobić dyplom dla ucznia? Czy skorzystać z gotowego wzoru, czy zaprojektować całość samodzielnie? Dziś mamy dla Was kilka prostych porad na temat tego, jak zrobić dyplom. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej

Jak przygotować stoisko na targi?

Aktualności Produkty 10 czerwca 2021

Targi branżowe to dla wielu firm szansa na zdobycie nowych klientów i nawiązanie wartościowych kontaktów na rynku. Wielu przedsiębiorców decyduje się na udział w takich targach nawet kilka razy w roku. Obecność na targach to dla firmy często jednak spory wydatek. To, czy udział firmy w targach okaże się sukcesem i zwróci się z nawiązką, zależy częściowo od tego, jak będzie prezentowało się jej stoisko. Sprawdziliśmy więc, jak przygotować stoisko na targi i co jest najważniejsze w jego organizacji.

czytaj więcej

Jak ładnie pisać? Kaligrafia jako sposób na wolny czas w domu

Aktualności Szkoła 26 maja 2021

Kaligrafia to powoli ginąca sztuka, o której coraz częściej zapominamy w erze wszechobecnych tabletów, smartfonów i laptopów. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że umiejętność ładnego odręcznego pisania może być nie tylko naszą wizytówką, ale również przydatną umiejętnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu.

czytaj więcej

Jak robić ładne notatki? Porady dla uczniów i studentów!

Aktualności Szkoła 21 maja 2021

Przejrzyste i czytelne notatki to dla wielu uczniów i studentów podstawowy materiał do nauki. Sztuka robienia notatek staje się szczególnie ważna na wyższym stopniu edukacji. Na studiach to właśnie notatki zastępują często kosztowne lub trudno dostępne podręczniki. Dziś zapraszamy więc do naszego poradnika na temat tego, jak robić ładne notatki na studiach i w szkole.

czytaj więcej

Jaki tusz do drukarki HP?

Aktualności Produkty 18 maja 2021

Drukarka staje się w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem wyposażenia nie tylko w biurze, ale również w domu. Jednym z czołowych producentów drukarek zarówno do domowego, jak i profesjonalnego użytku jest firma Hewlett-Packard, zwana w skrócie HP. Niezależnie od tego, jaki model drukarki HP wybierzemy, jest to urządzenie, które wymaga systematycznego zakupu materiałów eksploatacyjnych. Zadbać musimy nie tylko o odpowiedni papier, ale także o tusz lub toner do naszej drukarki.

czytaj więcej

Wybierz etykietę do oznaczania, której potrzebujesz. Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform

Aktualności Produkty 10 maja 2021

Wśród produktów Avery Zweckform znajdziesz odpowiedni kształt, materiał oraz wykończenie naklejki idealnej do oznaczenia produktu, jego opakowania, czy pudełka do wysyłki. Szeroka gama etykiet o wszechstronnym zastosowaniu sprawdzi się także w biurze, magazynie i na produkcji, ale również w domu – do użytku prywatnego.

czytaj więcej

Jak zrobić pudełko na prezent?

Aktualności Produkty 5 maja 2021

Gotowe pudełko na prezent może w sklepie kosztować nawet kilkadziesiąt złotych. Jest to cena niewspółmiernie wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę, że będzie to przedmiot jednorazowego użytku. Może więc warto samodzielnie zrobić pudełko na prezent i zaskoczyć w ten sposób bliską nam osobę? Dziś się zastanowimy, jak zrobić pudełko na prezent i jak je ozdobić, aby wyglądało lepiej niż gotowe produkty ze sklepu.

czytaj więcej