• Wybierz etykietę do oznaczania, której potrzebujesz. Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform
  Aktualności , Produkty
  28.06.2022

  Wybierz etykietę do oznaczania, której potrzebujesz. Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform

  Wśród produktów Avery Zweckform znajdziesz odpowiedni kształt, materiał oraz wykończenie naklejki idealnej do oznaczenia produktu, jego opakowania, czy pudełka do wysyłki. Szeroka gama etykiet o wszechstronnym zastosowaniu sprawdzi się także w biurze, magazynie i na produkcji, ale również w domu – do użytku prywatnego.

  Czytaj więcej
 • Wszystko co należy wiedzieć o kalendarzach książkowych przez zakupem
  Aktualności , Produkty
  28.06.2022

  Wszystko co należy wiedzieć o kalendarzach książkowych przez zakupem

  Pomimo, że tradycyjne kalendarze coraz częściej są zastępowane przez te elektroniczne, to nadal cieszą się ogromną popularnością i codziennie nam towarzyszą. Często wybieramy kalendarze książkowe, które znacznie wyróżniają się spośród pozostałych. Czym charakteryzują się kalendarze książkowe? Jakie mają zalety? Jakie ich zastosowania możemy wyróżnić? Jakie formaty istnieją na rynku papierniczym? Czy istnieją kalendarze książkowe dzienne lub tygodniowe? Na jakie dodatkowe akcesoria warto...

  Czytaj więcej
 • Wiosenne prace plastyczne dla przedszkoli
  Aktualności , Szkoła
  28.06.2022

  Wiosenne prace plastyczne dla przedszkoli

  Dłuższe dni i większa ilość światła słonecznego sprawiają, że wiosną mamy zdecydowanie więcej energii. Dotyczy to również dzieci w wieku przedszkolnym, które po długiej zimie energia wręcz rozpiera. Warto więc przygotować dla przedszkolaków interesujące prace plastyczne, które zaangażują dzieci i dodatkowo pozwolą na rozwój umiejętności manualnych i wyobraźni. W związku z tym mamy dla Was dzisiaj pomysłów na wiosenne prace plastyczne dla przedszkoli. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj więcej
 • Scrapbooking - jak zacząć?
  Aktualności , Szkoła
  28.06.2022

  Scrapbooking - jak zacząć?

  Szukasz nowego hobby? Lubisz kreatywne zajęcia i pracę z papierem? Jeśli tak, to, scrapbooking może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dla wszystkich zainteresowanych taką formą spędzania wolnego czasu postanowiliśmy napisać kilka słów na temat tego, czym jest scrapbooking i jak zacząć przygodę z tym twórczym hobby.

  Czytaj więcej
 • Rozmiary i rodzaje kopert - wszystko co musisz wiedzieć 
  Aktualności , Produkty
  28.06.2022

  Rozmiary i rodzaje kopert - wszystko co musisz wiedzieć 

  Chociaż listów wysyłamy sobie coraz mniej, poczta polska nadal ma pełne ręce roboty, a teczki wypełnione kopertami. Nadajemy w nich zaproszenia ślubne, zaproszenia urodzinowe, kartki z życzeniami. Nadajemy do siebie przesyłki, kiedy nie możemy się spotkać, w nich znajdują się książki, dokumenty, zapomniane i zgubione przedmioty. W kopertach przychodzą do nas rachunki. Każda koperta wydaje się inna. Są koperty duże i małe... Co możemy jeszcze wiedzieć o kopertach?

  Czytaj więcej
 • Przepiśnik – jak go zrobić?
  Aktualności , Szkoła
  28.06.2022

  Przepiśnik – jak go zrobić?

  Niejeden miłośnik gotowania marzy o praktycznym przepiśniku, w którym będzie gromadzić ulubione receptury lub autorskie pomysły na dania i desery. Wpływa on korzystnie na organizację pracy w kuchni, a także pozwala ocalić rodzinne przepisy od zapomnienia. Zamiast jednak korzystać z gotowych rozwiązań dostępnych w sklepie, warto stworzyć go samodzielnie. W tym celu wystarczy sięgnąć po podstawowe artykuły papiernicze i efektowne ozdoby. Jak zrobić przepiśnik?

  Czytaj więcej
 • Proste prace plastyczne dla żłobków na wiosnę
  Aktualności , Szkoła
  28.06.2022

  Proste prace plastyczne dla żłobków na wiosnę

  Zajęcia plastyczne odgrywają bardzo dużą rolę w rozwoju dzieci w wieku żłobkowym. W przypadku 2–3 latków prace plastyczne wpływają na poprawny rozwój tak zwanej małej motoryki (praca dłoni i palców). Zajęcia plastyczne dla dzieci w żłobku pomagają również rozładować napięcie i wzbudzają pozytywne emocje. Nie zapominajmy również, że proste prace plastyczne dla dzieci kształtują ich zmysł estetyczny i wrażliwość. Sprawdźmy więc dziś, jakie proste prace plastyczne dla żłobka możemy zaproponować...

  Czytaj więcej
 • Prezent DIY na święta – nasze inspiracje!
  Aktualności , Szkoła
  28.06.2022

  Prezent DIY na święta – nasze inspiracje!

  Wspaniale jest dostawać prezenty, ale jeszcze wspanialej jest je dawać! Jeżeli chcesz spotęgować radość z obdarowywania bliskich wyjątkowymi prezentami, mamy na to prostą receptę – zrób je sam/a! Prezent DIY to coraz popularniejszy trend wśród możliwych upominkowych form. W naszym artykule postaramy się wyjaśnić dlaczego właściwie warto tworzyć własnoręczne prezenty oraz podsuniemy parę ciekawych i prostych w wykonaniu pomysłów. Zachęcamy do lektury!

  Czytaj więcej
 • Prezenty dla pracowników na święta – jak wybrać je dobrze?
  Biuro , Aktualności
  28.06.2022

  Prezenty dla pracowników na święta – jak wybrać je dobrze?

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla pracownika? Pamiętaj, że odpowiednie uhonorowanie pracowników świątecznym upominkiem jest oznaką szacunku oraz wdzięczności za wykonywaną dotychczas pracę. To miły gest, który powinien być praktyczny, a zarazem stylowy. Jeżeli poszukujesz inspiracji na tym gruncie, zachęcamy do lektury!

  Czytaj więcej
 • Planowanie wydatków - jak zarządzać domowym budżetem?
  Biuro , Aktualności
  28.06.2022

  Planowanie wydatków - jak zarządzać domowym budżetem?

  Wbrew pozorom planowanie wydatków, a tym samym kontrola domowego budżetu nie musi być wcale czasochłonnym i skomplikowanym zadaniem. Pozwala natomiast na świadomie zarządzanie ciężko zarobionymi pieniędzmi, stając się jednocześnie kluczem do skutecznego oszczędzania. Planowanie budżetu domowego wymaga jednak konsekwencji oraz wytrwałości w założonych celach. W efekcie zmiana drobnych nawyków przyczyni się do realnych i widocznych na wyciągu bankowym korzyści. Jak zatem przystąpić do...

  Czytaj więcej
 • Planowanie nauki do matury - jak mądrze rozłożyć naukę w czasie?
  Aktualności , Szkoła
  28.06.2022

  Planowanie nauki do matury - jak mądrze rozłożyć naukę w czasie?

  Rozpoczęcie studiów na wymarzonym kierunku nie będzie możliwe bez uzyskania wysokiego wyniku na tzw. egzaminie dojrzałości. Warto zatem stosowanie wcześnie wziąć się za naukę do matury, aby skutecznie opanować obszerny materiał. W ramach przygotowań do egzaminów kluczowe jest stworzenie długoterminowego planu, który będzie zakładał systematyczne przyswajanie wiedzy. Jak skutecznie zarządzać czasem w trakcie nauki do matury?

  Czytaj więcej
 • Pieczątka firmowa – co powinna zawierać?
  Biuro , Aktualności
  28.06.2022

  Pieczątka firmowa – co powinna zawierać?

  Pomimo tego, że polskie prawo nie nakłada obowiązku posiadania pieczątki firmowej, to w praktyce jej brak może okazać się wyjątkowo uciążliwy. Okazuje się ona niezwykle przydatna w trakcie dopełniania procedur w banku czy w Urzędzie Skarbowym, a nierzadko jest również nośnikiem ważnych informacji dla potencjalnego klienta. Warto zatem wiedzieć, co powinna zawierać pieczątka firmowa, aby skutecznie ułatwiała prowadzenie biznesu, a zarazem wpływała korzystnie na profesjonalny wizerunek...

  Czytaj więcej
  Showing 1 to 12 of 77 (7 Pages)