Zmieniamy się na lepsze! Nowa odsłona sklepu Maxibiuro.pl.

Aktualności 23 września 2018
Nowa odsłona sklep Maxibiuro.pl

3,2,1 i startujemy! Nowa odsłona sklepu Maxibiuro.pl to jeszcze więcej korzyści dla klientów. Kliknij i zobacz co nowego słychać w naszym internetowym sklepie.

Szanowni klienci,

z dniem dzisiejszymy mamy przyjemność otworzyć nowy rozdział w historii sklepu internetowego Maxibiuro.pl. 

 Ostatnie kilka miesięcy mocno pracowaliśmy nad nowym layoutem oraz nowymi funkcjonalnościami, aby zakupy były dla Państwa przyjemnością w urządzaniu i zaopatrzaniu swoich biur lub szkolnych sal. 
 
Poza nowym, nowoczesnym layoutem, wdrożyliśmy między innymi:

- zaawansowaną wyszukiwarkę produktów, dzięki której z łatwością odnajdą Państwo każdy produkt dostępny w naszym sklepie. 
- moduł "znajdź produkt dla siebie", dzięki któremu oszczędzą Państwo czas, jeśli go brak. 
- filtrowanie produktów w kategorii, przez co z łątwością znajdzie się produkt idealnie dopasowany do potrzeb klienta. 
- możliwość podglądu towaru niedostępnego, a także jego zamówienie. Nasz asortyment wynosi ponad 40 tysięcy produktów, a a czasem zdarza się, że na naszych magazynach czegoś zabraknie. Teraz nawet jeśli czegoś nie ma, można spokojnie zamówić. 
- rozwinięty panel klienta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, w książce adresowej można zapisać do 5 adresów dostawy. Mogą Państwo dodać swoje ulubione produkty do przygotowanego pod to albumu. Pełna historia zamówień oraz dokumentacja. Każdy zarejestrowany klient otrzyma stały rabat wynoszący 2%, który będzie się podnosił z wzrostem obrotu wytworzonego w sklepie. (więcej o tym TUTAJ).
- bloga, na którym znajdą Państwo merytoryczne artykuły odnośnie  produktów dostępnych w naszym sklepie. Poza tym, dużo informacji o promocjach, aktualnościach oraz pomysłach na ciekawe zagospodarowanie swojego biura!
- płatności kartami płatniczymi oraz blikiem
- strony producentów, na których dostępny jest opis działalności firmy oraz katalog z produktami, które naturalnie mogą Państwo zamówic u nas. 
- porówynwarka, która pomoże dokonać wyboru między produktami.
- możliwość faktur przelewowych dla stałych klientów VAT. 
- darmowa dostawa na terenie Poznania 

Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie internetowym Maxibiuro.pl. Ułatwiamy Twoją pracę. Zaopatrując się u nas jeden problem jest już z głowy. 

Załoga Maxibiuro.pl